Naar inhoud

Praktisch

Sportdienst

Gemeentelaan 60
2381 Ravels


tel. 014 65 41 65
fax 014 65 94 68
e-mail

Openingstijden

Dag Openingsuren
Maandag 09.00-12.00 uur
Dinsdag 09.00-12.00 uur
17.00-19.00 uur
Woensdag 09.00-12.00 uur
13.30-15.00 uur*
*uitgezonderd
juli en augustus
Donderdag 09.00-12.00 uur
Vrijdag 09.00-12.00 uur

 

LET OP: dit zijn NIET de

openingsuren van het

zwembad! 

De openingsuren van

het zwembad kun je

vinden in de flyer

onderaan deze pagina.

Gemeentelijke sportraad: Raad van bestuur

Logo sportraad

De hoofdopdracht van de sportraad is advies geven over het sportbeheer en -beleid in de gemeente. De sportraad is een onafhankelijk orgaan.
De raad van bestuur van de gemeentelijke sportraad bestaat uit vertegenwoordigers van de Ravelse sportverenigingen. Elke maand vergadert de raad van bestuur samen met de schepen van sport en de gemeentelijke sportfunctionaris over actuele sportaangelegenheden binnen Ravels en geeft het college advies over bepaalde sportgerelateerde onderwerpen.

Leden raad van bestuur

Niet-stemgerechtigd
Schepen van sport

Koen Rombouts
Gilseinde 27, 2380 Ravels
GSM: 0496 80 23 99
rombouts.koen@telenet.be

Sportfunctionaris

Nick Heyns
Gemeentelaan 60, 2381 Ravels
Tel. 014 65 41 65
sportdienst@ravels.be

Stemgerechtigd
Voorzitter
Frans Van Breda
Meiboomlaan 59, 2380 Ravels
Tel. 014 65 66 02
frans.vanbreda@telenet.be

Secretaris
Paulina Aerts
Prinsenlaan 102/a000, 2381 Ravels
Tel. 014 65 80 34
paulina.vds@skynet.be

Penningmeester - Ondervoorzitter
Freddy Van den Borne
Stadstraat 2, 2380 Ravels
Tel. 014 65 91 76

Bestuursleden

Frans Aerts

Blauwe Kei 9, 2380 Ravels
Tel. 014 65 66 80
frans.jj.aerts@skynet.be

Gust Goossens
Blauwe Kei 52/a000, 2380 Ravels
Tel. 014 65 40 86
gust54@telenet.be

Lydie Smets
Vooreel 69/a000, 2380 Ravels
Tel. 014 65 64 51
lydie.smets@telenet.be

Luc Pijpers
Peelsestraat 24/d000, 2380 Ravels
Tel. 014 65 93 39
pijpers.luc@telenet.be

Jan Van de Pol
Beekseweg 8, 2382 Ravels
Tel. 014 65 78 96
janvandepol@skynet.be

Frans Kouws
Sint-Adrianusstraat 21, 2380 Ravels
Tel. 0470 47 33 64
franskouws1@gmail.com

Marc Lurinx
Sint-Adrianusstraat 12, 2380 Ravels
Tel. 014 65 22 10
marc.lurinx@telenet.be

Femke Verheyen
Dorp 43, 2382 Ravels

Tel. 0497 24 94 92
verheyenfemke@hotmail.com