Naar inhoud

Praktisch

Cultuurdienst
Gemeentelaan 60
2381 Ravels
tel. 014 65 48 65
fax 014 65 94 68
e-mail

Openingstijden

DagOpeningsuren
Maandag09.00-12.00 uur
Dinsdag09.00-12.00 uur
17.00-19.00 uur
Woensdag09.00-12.00 uur
13.30-15.00 uur*
*uitgezonderd
juli en augustus
Donderdag09.00-12.00 uur
Vrijdag09.00-12.00 uur

Raad van bestuur

De raad van bestuur van het gemeenschapscentrum werd opgericht op 25 augustus 1997 om het gemeentebestuur bij te staan bij het beheer van het gemeenschapscentrum. De raad bestaat enerzijds uit politieke vertegenwoordigers en anderzijds uit gebruikers afgevaardigd door de cultuurraad.

De raad van bestuur van het gemeenschapscentrum is samengesteld als volgt:

  • Voorzitter: Jef Van Steen, Polderstraat 19, 2381 Ravels, jmpolder@skynet.be 
  • Ondervoorzitter: Anton Peters, Koning Albertstraat 146, 2381 Ravels, petersanton@live.be

    Leden:
    • Eddy Campers, Oosteinde 19, 2380 Ravels, eddy.campers@telenet.be
    • Marcelline Duelen, Eikendreef 10, 2380 Ravels, marcelline.duelen@telenet.be
    • Filip Hendrikx, Zeiling 4, 2380 Ravels, filip.hendrikx@telenet.be
    • Dirk Janssen, Torenstraat 21, 2381 Ravels, dirkjanssen999@hotmail.com
    • Gert Laurijssen, Hofstraat 6, 2380 Ravels, gl@columbusfood.be
    • Monique Maes, Berkenlaan 24, 2380 Ravels, monique.maes4@telenet.be
    • Els Schenkels, Oudelijns 1/a000, 2381 Ravels, els@schenkels.info
    • Lydie Schoenmakers, Vaartstraat 26, 2380 Ravels, lsdp@telenet.be
    • Jef Van de Pol, Pastoor Coolsstraat 2, 2382 Ravels, jefvandepol@telenet.be
    • Frank Van Dun, Klein Ravels 76, 2380 Ravels, frankvandun@hotmail.com
    • Corette van Krieken, Weteringstraat 21, 2380 Ravels, corette@kurco.be
    • Els Van Loon, Nonnenbos 26, 2381 Ravels, els.vanloon@telenet.be
    • Kristof Van Nooten, Blauwe Kei 5, 2380 Ravels, kristofvannooten@hotmail.com
    • André Van Rooy, Eelstraat 22, 2380 Ravels, vanrooy-verhoeven@skynet.be
  • Waarnemende leden:

Om zich te laten bijstaan in het programmeren en inrichten van culturele activiteiten heeft de raad van bestuur van het gemeenschapscentrum een vzw opgericht:

Programmatie De Wouwer vzw bestaat sinds 21 januari 1999 en heeft als leden de gemeente Ravels én de leden van de raad van bestuur van het gemeenschapscentrum.

 

Aangezien Programmatie De Wouwer vzw een vzw-structuur heeft, wordt een raad van bestuur gekozen.

De raad van bestuur van Programmatie De Wouwer vzw is samengesteld als volgt: